altın
robot
analiz
robot
altın
analiz

Bedava Kripto Veren Siteler 2022 Güncel

Bedava Kripto Veren Siteler 2022 Güncel
altın
17.08.2022
29
A+
A-

Bedava Kripto Veren Siteler 2022 Güncel ile alakalı konumuza hoş geldiniz. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, kullanıcıların ücretsiz coin kazanmalarını sağlayacak yeni bir program sunuyor. Binance Free Coin Earning olarak adlandırılan program, kullanıcıların herhangi bir yatırım yapmadan Bitcoin kazanmalarını sağlayacak.

Program, kullanıcıların reklam görüntüleme veya anket alma gibi belirli görevleri tamamlamasına izin vererek çalışacaktır. Bu görevleri tamamlamanın karşılığında, kullanıcılara belirli bir miktarda Binance’in kendi para birimi olan BNB verilecek. Yeterli BNB kazandıktan sonra, bunu Bitcoin ile değiştirebilirler.

Bedava Kripto Veren Siteler 2022

robot

Bedava Kripto Veren Siteler

Binance, ücretsiz jeton kazanma programı sunan tek kripto para borsası değil. Coinbase ve Kraken gibi diğer birçok borsada benzer programlar var. Bu programlar, yeni kullanıcıların herhangi bir para yatırmadan kripto para birimi dünyasına başlamaları için harika bir yoldur.

Bedava Kripto Para Veren Uygulamalar

Bedava Kripto Para Veren Uygulamalar, Herhangi bir para harcamadan kripto para çılgınlığına dahil olmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Bu ücretsiz kripto para birimi uygulamalarına göz atın!

Blockfolio, kullanıcıların çeşitli kripto para birimlerinin fiyatlarını takip etmelerini sağlayan popüler bir uygulamadır. Uygulama ayrıca kripto dünyasındaki en son gelişmeler hakkında haberler ve güncellemeler sağlar.

Bir başka harika seçenek de Delta Crypto. Bu uygulama, kullanıcıların portföylerini izlemelerine, fiyat uyarıları ayarlamalarına ve haber güncellemeleri almalarına olanak tanır. Delta ayrıca vergi amaçlı kazançlarınızı ve kayıplarınızı takip etmeyi kolaylaştıran kullanışlı bir “vergi modu” özelliği sunar.

Son olarak, CoinStats, herhangi bir ciddi kripto yatırımcısı için olmazsa olmazdır. Uygulama, 3.000’den fazla kripto para birimi için gerçek zamanlı fiyatların yanı sıra haber güncellemeleri ve piyasa analizi sağlar.

Bedava Coin Veren Borsalar

Bedava Coin Veren Borsalar, her zaman kullanıcıları çekmek için yeni yollar arar ve bunu yapmanın bir yolu da bedava para vermektir. Hızlıca zengin olamasanız da, bu airdroplar yeni paraları denemenin ve potansiyel olarak biraz para kazanmanın eğlenceli bir yolu olabilir. İşte şu anda ücretsiz jeton veren borsalardan bazıları.

Kucoin – En popüler borsalardan biri olan Kucoin, cömert tavsiye programı ile tanınır. Ama aynı zamanda bedava para da verdiklerini biliyor muydunuz? Kucoin, platformda ticaret yapan kullanıcılara her gün 1 $ değerinde KuCoin Hissesi (KCS) verir. Tek yapmanız gereken hesabınızda KCS tutmak ve günlük bonusu alacaksınız.

Bedava Kripto Veren Siteler 2022

Binance Bedava Coin

Binance Bedava Coin, kullanıcılarına ücretsiz bir para sunan bir kripto para borsasıdır. Ücretsiz coin Binance Coin (BNB) olarak adlandırılır. BNB, Binance borsasında ücret ödemek için kullanılabilir. Kullanıcılar ayrıca Binance platformunda diğer kripto para birimlerini satın almak için BNB’yi kullanabilir.

Binance Coin, Ethereum blok zincirinde oluşturulmuş bir ERC20 jetonudur. Toplam BNB arzı 200 milyon token ile sınırlıdır. Bu tokenlerin 100 milyonu İlk Para Teklifi (ICO) sırasında satıldı. Kalan 100 milyon jeton, kullanıcıları BNB tutmaya ve kullanmaya teşvik etmek için kullanılacak.

Binance ekibi, BNB’nin talebini ve faydasını artırmak için bir dizi program oluşturdu. Bu programlar, alım satım ücretlerinde indirimleri, bahis ödüllerini ve pazarlama kampanyalarını içerir.

Yatırımsız Bitcoin Kazanma

Yatırımsız Bitcoin Kazanma, kullanıcılarına az miktarda Bitcoin veren bir tür web sitesidir. Coin sahipleri bu web sitelerine reklam yerleştirerek para kazanıyor ve reklamları ziyaret eden veya anket dolduran kişilere ödeme yapıyor. Bitcoin araçları, bir görevi tamamlama karşılığında genellikle küçük miktarlarda bitcoin verir.

Örneğin, FreeBitco.in, kullanıcıların ücretsiz bitcoin kazanmak için her saat bir zar atmasına izin verir. Sitenin seçtiğinden daha yüksek bir sayı atarsanız, ödül olarak Bitcoin kazanırsınız. Her bir rulodan kazanabileceğiniz Bitcoin miktarı çok azdır, ancak herhangi bir yatırım yapmadan kazanmak mümkündür. FreeBitco.in, zar atmanın yanı sıra, reklamları görüntülemek veya kısa görevleri tamamlamak gibi ücretsiz bitcoin kazanmanın başka yollarını da sunar.

Yatırımsız Coin Veren Siteler 2022

Yatırımsız Coin Veren Siteler 2022, Yeni bir yıl her zaman yeni fırsatlar getirir ve bu özellikle kripto para dünyasında geçerlidir. 2022’de ücretsiz jeton almak istiyorsanız, kontrol edebileceğiniz birkaç site var.

Böyle bir site Bitcoin Faucet’tir. Bu site, captcha’ları doldurmak gibi basit görevleri tamamlayarak küçük miktarlarda Bitcoin kazanmanıza olanak tanır. Kazançlar küçük olsa da zamanla artabilir ve hepsinden iyisi, sizin tarafınızdan herhangi bir yatırım gerektirmez.

Başka bir seçenek de Ücretsiz Ethereum. Bu site Bitcoin Faucet’e benzer şekilde çalışır, ancak Bitcoin kazanmak yerine Ethereum jetonları kazanırsınız. Yine, kazançlar küçüktür, ancak zamanla artabilir – ve herhangi bir yatırım gerekmez.

Hediye Coin Veren Borsalar 2022

Hediye Coin Veren Borsalar 2022, Kripto para endüstrisi büyümeye devam ettikçe, borsa sayısı da artıyor. Rekabetçi kalabilmek için birçok borsa 2022’de ücretsiz hediye jetonları dağıtıyor. İşte ücretsiz jeton sunan en popüler borsalardan bazıları:

  1. Binance: Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, 2022’de toplam 1 milyon dolarlık hediye parası dağıtıyor. Uygun olmak için kullanıcıların 31 Aralık 2021’de hesaplarında en az 0.1 BNB tutması gerekiyor. .
  2. KuCoin: Bir başka popüler borsa olan KuCoin, gelecek yıl 5 milyon dolar değerinde hediye parası dağıtıyor. Hak kazanmak için kullanıcıların 31 Aralık 2021’de hesaplarında en az 1 KCS bulundurması gerekir.
  3. Huobi: Huobi ayrıca 2022’de 5 milyon dolar değerinde hediye parası da veriyor.

Konu ile alakalı Kripto para kategorimizdeki içeriğin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama sağlayabilirsiniz.

analiz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.