altın
robot
analiz
robot
altın
analiz

BURCU GÜNDOĞDU’NUN MERAK EDİLEN PARA KAYNAĞI 2022

BURCU GÜNDOĞDU’NUN MERAK EDİLEN PARA KAYNAĞI 2022
altın
15.08.2022
87
A+
A-

Burcu Gündoğdu’nun Merak Edilen Para Kaynağı

BURCU GÜNDOĞDU'NUN MERAK EDİLEN PARA KAYNAĞI

Burcu Gündoğdu’nun Para Hakkında Canlı Yayın Açıklamaları

Burcu Gündoğdu, canlı yayında nasıl para kazandığını açıkladı. Yıllardır finansal piyasaları takip ettim ama incelemeler doğrultusunda insanların çok ciddi bir kayıp yaşadığını gördüm. Bu kayıpların aslında kendilerinden kaynaklı olmadığını uzmanlar ve danışmanlar doğrultusunda kayıp yaşadıklarına şahit oldum. Birçok sosyal medya WhatsApp kanalları ve telegram kanallarından kaynaklı olduğunu canlı bir şekilde görmüş oldum. Bunun en çok Telegram Kanallarında anlaşmış oldukları kurumların İB (internet broker) tarafından kandırılarak yatırıma başlıyorlar, sonrasında bir kayıp yaşamaları doğrultusunda Telegramlardan anlaşmış oldukları diğer kanallarda da engelliyorlar.

robot

Gelelim Benim Nasıl Para Kazandığıma ve Nasıl Kazandıracağıma

Yukarıda da bahsettiğim gibi birkaç Telegram ve WhatsApp gruplarını takip ettim. Sonra kendime bir Telegram kanalı oluşturdum. Yurtdışı firmalarında Kripto üzerinde lisanslı bir aracı kurumu buldum.  Çünkü bu tür piyasalarda lisansın önemli olduğunu anladım. Para yatıracağımı bildiğim içinde minimum 100 USD para yatırımı sağladım. Yatırımı sağladıktan sonra ufak ufak alım – satım işlemleri yaparak sadece 10 günde 67 USD yani 1200 TL kazandım. Sonra para çekim talebinde bulundum ama inanın inanmıyordum bu kazandığım parayı çekebileceğime. Anlaşmalı olduğum kurumun müşteri panelinden çekim talebi oluşturdum ve paranın hesabıma geçmesini bekledim. Kısa süre içerisinde yaklaşık 30 dakikada hesabıma 1200 TL yattığını ve Anlaşmalı olduğum kurumun IBAN’ından geldiğini gördüm.

Anlaşmalı olduğum kurumda tekrar kısa pozisyonlarla bir kazanç sağladım yaklaşık 15 gün kadar sonra tekrardan bir 80 USD daha çekmek istedim yaklaşık yine 30 dakika içerisinde hesabıma yattığını ve sorun çıkmadığını gördüm. İlk başlarda gerçekten güvenmemiştim sonra yatırdığım tutarı ciddi bir şekilde güçlendirmek istedim. 5.000 USD kadar para yatırdım. Bana aktarılan Uzman Ekip ve Danışmanın vermiş olduğu analiz desteği olsun Risk yönetimi departmanına kadar günlük beni 4 kereye yakın aradılar ve piyasadaki anlık olarak alım-satım fırsatlarını ilettiler. Vermiş oldukları eğitim sayesinde piyasadan nasıl para kazanılır öğrendim.

Şuan da Burcu Gündoğdu adı altında paralarını rahat çekebilecekleri anlaşmalı olduğum kurumda yaklaşık 124 kişi ile ilgileniyoruz ve onlara düzenli olarak alım-satımlarında yardımcı oluyoruz. Para kazanmak gerçekten çok güzel evet herkese tavsiye ediyorum. Kriptolarda veya döviz çiplerinde para kazanmak gerçekten çok basit. Ev hanımından tutun, belediyede sıradan bir asgari ücretle bile çalışan vb.  yatırım yapan yatırımcılarım var. 7 senedir Kripto veya döviz çiplerinde işlemlere giriyorum, evet yeri geldi kayıplarda yaşamış oldum ama her zaman fazlası ile üzerine fazlasını koyarak para kazandım.

Şimdi ise birçok kişi ile iletişimdeyiz ve herkese elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz, oluşturduğum uzmanlar ve Risk yönetimi uzmanları ile birlikte kazanç sağlanılmasına günlük olarak yardımcı oluyoruz. Kazanmak veya denemek için iletişime girerek sizleri de aramızda görmek isteriz.

ASLA UNUTMAYIN Kİ KONTROLSÜZ HIRS KAYIP YAŞATIR, UNUTMAYIN Kİ BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR!
BİZ SİZLER İÇİN BURADAYIZ VE HAZIRIZ!

analiz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.