altın
robot
analiz
robot
altın
analiz

Portföyünüzü Zenginleştirmek İçin 8 Altcoin 2022

Portföyünüzü Zenginleştirmek İçin 8 Altcoin 2022
altın
07.07.2022
18
A+
A-

Kripto Para Portföyünüzü Zenginleştirmek İçin 8 Altcoin

Portföyünüzü Zenginleştirmek İçin 8 Altcoin. Kripto para portföyünüzü zenginleştirmek istiyorsunuz ve doğal olarak bunun için bir araştırma yapmaya ihtiyacınız var. Dijital borsada işlem yaparken kullanılan altcoinler son dönemde oldukça yaygın bir yatırım aracı haline geldi.Hangi altcoinler daha kârlı? Bunu sizin için araştırdık ve Kripto para portföyünüzü zenginleştirmek için 8 altcoin önerisi sunduk.

Altcoin önerilerini sunmadan önce altcoin nedir? açıklamakta fayda var. Altcoin, alt ve coin kelimelerinin birleşmesiyle oluşan altcoin, Bitcoin’e alternatif üretmek için ortaya çıkmış bir alt kripto para birimidir. Asıl amacı ise Bitcoin’i desteklemektir.

  1. Locus Chain

Locus Chain 1 Ocak 2022 itibariyle 0.029 dolardan işlem görmekte ve %454,16 oranında ve 148 milyon dolarlık piyasa değeri ile oldukça hızlı bir yükseliş göstermekte. Bu yönüyle Locus, listenin en başında olmayı hak ediyor.

robot
  1. Sandbox

Sandbox Nedir? Online oyunlara ilginiz varsa hem içerik açısından hem de kâr açısından oldukça yükselişte olan Sandbox, kullanıcılarına kendileri inşa ederek kullanabilecekleri ve ticaret yapabilecekleri sanal bir gerçeklik dünyası sunmaktadır. Sandbox kullanıcılarına mekân inşası konusunda üst düzey bir kodlama bilgisi sunmaz. Bu sayede kısa sürede kâr elde edebilirsiniz.

  1. Aave

Bir borç verme platformu olan Aave, kripto para portföyünüzü zenginleştirme yolunda satın alınabilecek en uygun altcoinler arasında yer almakta. Nitekim Aave havuzlarında biriken 10,4 milyar dolarlık hacmi ile ön diğer altcoinler arasında hızlı bir yükselişe geçmekte.

  1. Filecoin

Depolama pazarı olarak hizmet veren Filecoin, kullanıcıların kullanmadıkları depolama kaynaklarını kiralamasına izin vermekte. Bu durum ise kullanıcıyı oldukça kârlı bir duruma getirmekte. Kullanıcıların sürekli artan depolama alanı talepleri sayesinde Filecoin günümüzde hızlı ve istikrarlı bir yükseliş yaşamakta.

  1. Safe

Kripto para portföyünüzü zenginleştirmek için 8 altcoin önerisi arasında 5. Sırada olan Safe, emniyet ve güvenlik konularında çalışmalar yapan Solona teknolojisini çok daha verimli bir hale getirerek sunmaya çalışmakta ve yatırımcısına %350’den fazla kazandırmaktadır. 771 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan Safe her yönden dikkatleri üzerine çekmekte.

  1. Decentraland

Decetraland nedir? Decentraland sanal bir 3D dünyadır. Kullanıcılarına, üzerine ev, bahçe ve görülecek yerler inşa etmeleri için arazi parselleri satın almalarına olanak tanımaktadır ve satım işlemleri son derece kârlıdır. 2021 yılında tek bir arsası 2,4 milyon dolara satılmıştır. Sahip olduğu getiri, 3D oyun ve online oyun piyasasında bir altcoin olarak desteklenmesine neden olmuştur.

  1. Ethereum

ERC-20 kod sistemi sayesinde Ethereum birçok kripto para biriminin alt yapısını oluşturmaktadır. Merkeziyetsiz ve açık kaynak kodlu bir blok zinciridir. 2021 yılında yükselen gas ücretleri ve aşırı ağ yükü nedeniyle pek çok eleştiriye maruz kalmasına rağmen hala getirisi oldukça yüksek bir getiriye sahip. Öyle ki kendi başına ikinci en büyük kripto para birimi ve bir numaralı altcoin olarak kullanıcılarına ciddi kârlar getirmekte.

Portföyünüzü Zenginleştirmek İçin 8 Altcoin

  1. Ripple (XRP)

XRP’nin en iyi altcoin kullanım durumlarından birine sahip olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bankacılar kriptosu olarak da bilinen Ripple sınır ötesi havalede Swift ile ve uluslararası para göndermede kullanılan Western Union ile rekabet etmeyi amaçlamakta. Bunun için ise yok denecek kadar az bir komisyon ücreti alarak saniyeler içerisinde transferini gerçekleştirmekte. Böylece kullanıcısına alırken çok düşük ve satarken çok yüksek bir altcoin çeşidi sunmakta.

Ayrıca Cordano, SushiSwap, Axie İnfinity, Maker, Tron gibi altcoinler, kullanıcılarına sundukları ara yüz ve sahip oldukları piyasa değerleri bakımından Kripto para portföyünüzü zenginleştirmek için 8 altcoin önerisi haricinde, getirisi yüksek altcoinler arasında yer almakta.

 

analiz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.